ORION PDF2EDI je služba určená všetkým dodávateľom, ktorí využívajú EDI a radi by efektívny spôsob prenosu dát využili aj pre zákazníkov, ktorých objednávky neprichádzajú v štruktúrovanej elektronickej podobe, ale v PDF. 

Služba je aktuálne pripravená pre dodávateľov spoločnosti Kaufland, ale v prípade záujmu je možné ju využiť aj pre iných odberateľov.

Kaufland objednávky posiela faxom či e-mailom (na vyžiadanie) vo formáte PDF. Vyťažovanie objednávok s pomocou Orionu je možné práve pri tých, ktoré prídu elektronickou poštou a nie je závislé na žiadnych krokoch spoločnosti Kaufland Česká republika, v.o.s. Všetci zákazníci ORION EDI teda môžu túto službu začať okamžite využívať, ušetriť si tak prácu a zbaviť sa chýb, ktoré pri ručnom prepisovaní do podnikového systému vznikajú. 

Službu môžu využívať aj zákazníci iných EDI providerov. ORION bude v takomto prípade len ďalší článok na ceste dokladu a objednávky (ORDERS) sa budú automaticky preposielať do EDI riešenia, ktoré dodávateľ používa. Z neho sa potom načítajú do informačného systému dodávateľa, ako ostatné prijaté EDI objednávky.

Výhody služby PDF2EDI

  • Nulová chybovosť – žiadne dodatočné náklady na riešenie chybne prepísaných objednávok či sankcie zo strany Kauflandu
  • Úspora času – automatický prevod dát z objednávky do informačného systému ušetrí prácu obsluhe
  • Nezávisle na Kauflande – na doterajšom spôsobe posielania objednávok sa pre Kaufland nič nemení – ORION len zefektívni terajší proces na strane dodávateľa

Ako služba funguje